8 شرکت امنیت اطلاعات مشهور و برتر ایران

۸ شرکت امنیت اطلاعات مشهور و برتر ایران

گلچین کردن بهترین شرکت های خدمات امنیت اطلاعات و امنیت سایبری در ایران باتوجه به وجود تعداد بالای این قبیل شرکتها کار مشکلی میباشد لذا تصمیم گرفتیم با تمرکز روی مشتریان، مجوزها و گواهینامه های این شرکتها، بهترین آنها را شناسایی و معرفی کنیم. بر همین اساس شرکتهای امنیت اطلاعات معرفی شده در این لیست، شرکتهایی هستند که دارای مشتریان بزرگی از نهادهای دولتی، دانشگاهی و بانکی هستند و همین موضوع برای ما شاخص شد تا بتوانیم بهترین شرکتهای ارائه کننده خدمات امنیت سایبری و امنیت اطلاعات را شناسایی کنیم.

بسیاری از شرکتهای قدرتمند امنیت اطلاعات هستند که در تارنمای خود نامی از مشتریان خود نبرده اند (یا مشتریان خاصی ندارند، یا به دلایلی صلاح دیده اند که نامی از مشتریان خود نبرند) که تعدادشان کم نیست؛ بهرحال خوشبختانه یا متاسفانه، ما «مشتریان» شرکتها را معیاری برای سنجش کیفی خدمات این شرکتها دانسته ایم و طبعا شرکتهایی که به هر دلیلی از ذکر نام مشتریان خود در وبسایت خود امتناع کرده اند، در لیست ما جایی ندارند. اما چنانچه شرکت امنیت اطلاعات خوش نامی را میشناسید که جایش در این لیست خالیست، میتوانید در انتهای همین مطلب دیدگاه خود را ثبت کنید.

شرکت امنیت اطلاعات سیگما

شرکت دانش بنیان سیگما

سال تاسیس : 1383

تلفن : 02188001185

آدرس : تهران، خیابان کارگر شمالی، روبروی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، پلاک 1839 واحد 39

وبسایت : https://www.sigma.ir/services/consultancy/cybersecurity

مشتریان : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، بانک سامان، دانشگاه پیام نور، سازمان استاندارد، سازمان محیز زیست، وزارت نفت، وزارت کشور و…

گواهینامه ها : رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک و کلیه پروانه های مرتبط با خدمات امنیت شبکه

معرفی : دکتر کاظمی مدیرعامل این شرکت یکی از نوابغ و متخصصین بنام حوزه امنیت اطلاعات در ایران میباشد و شهرت و آوازه شرکت سیگما نیز در ساخت پورتال وب و سامانه های تحت وب با امنیت بسیار بالا میباشد. بر همین اساس بسیاری از نهادهای حکومتی، دانشگاه ها، شرکتها و سازمانهای دولتی ترجیح داده اند که برای ایمن سازی زیرساختهای فناوری خود و همچنین برای وبسایت و درگاه های خدمات الکترونیکی خود از پلتفرم کاملا اختصاصی، بومی و با امنیت بالای شرکت سیگما استفاده کنند. همچنین این شرکت با تدوین مناسب ترین راهکارها و استراتژی های امنیتی، راه اندازی WAF و تجهیزات فایروالی، امن سازی سرورها، کنترلرهای امنیتی درون سازمانی و… خدمات امنیت اطلاعات های کامپیوتری و خدمات امنیت سایبری به سازمانها و شرکتها ارائه میدهد.

شرکت امنیت اطلاعات رجاء

شرکت فناوری اطلاعات رجاء

سال تاسیس : 1389

تلفن : 02188918136

آدرس : تهران – بلوار کریمخان – آبان جنوبی – شماره 41

وبسایت :it.raja.ac.ir

مشتریان : سازمان امور مالیاتی کل کشور، سازمان حج و زیارت، شرکت توانیر، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و…

گواهینامه ها : کلیه پروانه های مرتبط با خدمات امنیت شبکه

معرفی : شرکت فناوری اطلاعات رجاء به عنوان یک مرکز دانش بنیان، فعالیت خود را در سال 1389 در زمینه تخصصی امنیت سایبری، ارزیابی امنیتی و تست نفوذ، سامانه های حفاظتی فناوری اطلاعات و ارائه سرویس مدیریت حوادث سایبری و آسیب‌پذیری‌های شبکه توسعه داده است. این شرکت دانش بنیان با تکیه بر گروه پژوهشی امنیت اطلاعات و آزمایشگاه های تخصصی افتا دانشگاه رجاء و استفاده از تجربه اساتید مجرب و متخصص، فارغ‌التحصیلان برتر و دانشجویان نخبه دانشگاه های سراسر کشور، در جهت نیل به اهداف خدمات‌رسانی به سازمان‌ها، اداره‌ها و شرکت‌ها گام برمی‌دارد.

شرکت امنیت اطلاعات پاوان

شرکت پاوان

سال تاسیس : 1385

تلفن : 02122098763

آدرس : تهران . سعادت اباد . خیابان سرو غربی. خیابان بخشایش.نبش کوچه بهار سوم.پلاک 22.واحد 6

وبسایت : pavan.ir

مشتریان : سازمان امور مالیاتی کل کشور، سازمان حج و زیارت، شرکت توانیر، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و…

گواهینامه ها : گواهینامه صلاحیت ارائه خدمات مشاوره پدافند غیرعامل در تخصص شبکه رایانه های صنعتی و غیر صنعتی و کلیه پروانه های مرتبط با خدمات امنیت شبکه

معرفی : شرکت دانش بنیان پاوان تولید کننده اولین هات-اسپات بومی کشور و همچنین سامانه امنیت اطلاعات بومی پاوان میباشد که در سال 1385 توسط دانش آموختگان بومی استان خوزستان تاسیس شد. فعالیت های اصلی شرکت پاوان شامل امنیت اطلاعات، آموزش های امنیتی، دفع حملات سایبری، پشتیبانی امنیت اطلاعات سازمان های خصوصی و دولتی، فایروال سخت افزاری بومی که با تکنولوژی داخلی طراحی و ساخته شده است.

شرکت امنیت اطلاعات فاواجام

شرکت فاواجام

سال تاسیس : 1390

تلفن : 02141808422

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، روبروی پارک شریعتی (کوروش)، کوچه نورمحمدی، پلاک 23، واحد 4

وبسایت : favajam.com

مشتریان : نیک کالا، بانک ملت، دانشگاه تهران، وزارت آموزش و پرورش، مدیران خودرو و…

گواهینامه ها : عضویت در انجمن انفورماتیک و کلیه پروانه های مرتبط با خدمات امنیت شبکه

معرفی : شرکت فاواجم  توسط تیمی از کارشناسان ارشد سخت افزار، مدیریت اجرائی و بازرگانی و با بهره گیری از مشاوره کارشناسان و اساتید مجرب ، فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت خدمات متنوع و موثری را با توجه به ماموریت و آرمان خود و بر اساس نیاز بازار در حوزه فعالیتهای اصلی ICT برای اجرای پروژه های فناوری اطلاعات در زمینه های مختلف را به جامعه بزرگ ایران (سازمانها، موسسات، شرکت های دولتی و خصوصی) ارائه نموده است.

شرکت امنیت اطلاعات امن پردازان کویر

شرکت امن پردازان کویر

سال تاسیس : 1387

تلفن : 02142273

آدرس : تهران – بلوار کشاورز، خیابان شهید نادری پائین تر از خیابان ایتالیا، پلاک ۲ واحد ۵۰۵

وبسایت :apk-group.net

مشتریان : بانک سرمایه، وزارت نیرو، دانشگاه خوارزمی و…

گواهینامه ها : کلیه پروانه های مرتبط با خدمات امنیت شبکه

معرفی : شرکت فنی و مهندسی امن‌پردازان کویر به منظور ارائه راه کارهای یکپارچه حرفه ای در زمینه شبکه و امنیت اطلاعات و پاسخ به نیازهای روزافزون دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی در سطح استان و کشور، در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد. این شرکت با اعتقاد به اینکه کیفیت خدمات، رمز ماندگاری در حوزه بازار فناوری اطلاعات می‎باشد به این باور رسیده است که برطرف نمودن نیاز مشتری با بالاترین کیفیت و ایجاد تعهد کامل نسبت به آن بایستی مهمترین رسالت شرکت باشد و در این راستا با تکیه بر تخصص پرسنل خود و ایجاد بستر مناسب برای تولید دانش در شرکت، گام محکمی را برداشته است.

شرکت امنیت اطلاعات امن افزار

شرکت امن افزار

سال تاسیس : 1381

تلفن : 02143652000

آدرس : تهران, میدان ونک, انتهای خیابان خدامی, پلاک ۱۰۰

وبسایت : amnafzar.ir

مشتریان : شرکت مخابرات ایران، بانک ملت، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

گواهینامه ها : پروانه فعالیت در راهبری مرکز عملیات امنیت و فعالیت در مشاوره امنیتی و کلیه پروانه های مرتبط با خدمات امنیت شبکه

معرفی : شرکت امن‌افزار گستر شریف در سال ۱۳۸۱ تاسیس گردیده و رسالت خویش را تحقیق، پژوهش و تولید محصولات امنیتی در حوزه ICT به منظور صیانت از سرمایه‌های اطلاعاتی کشور قرار داده است. وجود کارشناسان کارآمد و متخصص در شرکت و همچنین حفظ ارتباط با مراکز علمی و دانشگاهی کشور توانسته است شرکت را به مجموعه‌ای تخصصی در حوزه افتا تبدیل نموده و زمینه اعتماد سازمان‌های کشور به فعالیت‌های شرکت را فراهم نماید.

شرکت امنیت اطلاعات آشنا ایمن

شرکت آشنا ایمن

سال تاسیس : 1381

تلفن : 02188545707

آدرس : تهران، خیابان سهروردی شمالی، بالاتر از هویزه، کوچه نقدی، پلاک 32

وبسایت : ashnasecure.com

مشتریان : بانک رسالت، شرکت نفت و گاز پارس و …

گواهینامه ها : پروانه فعالیت در حوزه ارزیابی امنیتی و دارای مجوز سازمان پدافند غیرعامل در حوزه مشاوره امنیت شبکه

معرفی : شرکت آشنا ایمن دارای متدلوژی خاص خود در پیاده سازی سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)، تست نفوذپذیری(ASPTM) ، طراحی چارچوب معماری امنیت اطلاعات (ASF) است که به واسطه همخوانی با وضعیت بومی و فرهنگی در مؤسسات، سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی در نوع خود بی نظیر است. این متدلوژی باعث ایجاد شفافیت و همچنین امکان انتقال دانش فنی به کارفرما و اثربخشی استقرار می‌گردد.

شرکت امنیت اطلاعات ستاک

شرکت ستاک

سال تاسیس : 1393

تلفن : 02141708

آدرس : تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه دوم، پلاک ۱۹، طبقه اول

وبسایت : setakit.com

مشتریان : شرکت راه آهن، سازمان بورس، گمرک و…

گواهینامه ها : کلیه پروانه های مرتبط با خدمات امنیت شبکه

معرفی : این شرکت بعلت برخورداری از مهندسین زبده جوان و محیط کاری پویا توانسته است در مدت کوتاهی یکی از شرکتهای برتر ایران در زمینه ارائه خدمات امنیت اطلاعات باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.